Trenér Kuba

kuba2

Kdo jsem?
Jsem člověk, který cca 5 roků zpátky žil jako většina lidí dnešní doby. Spousta nezdravého jídla, sedavá práce a sedavá zábava, pohyb žádný. Váha už se přehoupla přes 105 kg, byl jsem pořád unavený, měl jsem zažívací potíže a záda boleli asi nonstop. Můj společenský a rodinný život stál taky za prd. Řekl jsem dost, chce to změnu! A začal jsem na sobě makat! Do dneška cvičím prakticky 6 dní v týdnu, zajímám se o stravu a žiji aktivně. Můžu říct, že mi sport naprosto změnil život.

 
Proč právě já?
Nebudu tvrdit, že jsem expert na všechno, ale do trénování dávám srdce. Každý úspěch mého klienta je můj úspěch, ať už jde o další kilo dole nebo zlepšení času na 5 km, atd atd. Každý má jiné cíle a ty si na začátku spolupráce stanovíme, nastavíme kontrolní mechanismus a jdeme za tím. Společně nám nic nebrání cílů dosáhnout. Nejčastější z cílů klientů je hubnutí a s tím mám bohaté zkušenosti, kdy jsem já sám změnil kompozici svého těla a na úkor tuku vybudoval svalovou hmotu. S klidem můžu říct, že jsem shodil přes 30 kg v tuku. A mým klientům se to daří také. Není ale problém pracovat na nabrání svalové hmoty, zlepšení kondice nebo celkovém posílení těla. Chci být komplexní proto se snažím každému nabídnout maximální servis a hlavně tréninku vedu lidským a kamarádským přístupem. To potvrdí každý můj klient!
 
Co cvičím?
Preferuji funkční trénink kde používám všemožné nástroje od činek, závěsného systému (trx), kettlebelů, atd… V tréninku pak preferuji budování svalové hmoty, které má spoustu výhod a každý se hned na začátku ode mě  dozví jaké, ale taky cross tréninky, kruháče, běh, atd kde hraje velkou roli také kondice. Není tedy problém trénink nastavit ve stylu cross tréninku, body bodybuildingu, power liftingu atd. vždy ale dbám na správné a bezpečné provádění cviku. Vybírám ty šetrnější cviky pro pohybový aparát a doplňuji o různé kompenzační cviky. Zkrátka s klientem pracuji tak ať je cvičení zrovna pro něj vhodné a líbí se mu, ale hlavně ať má výsledky.
 
Kde budeme cvičit?
No přece v našem Bomb Gymu! Kde máme vše potřebné, klid a soukromí 🙂
 
Co tedy musím udělat?
Jen se odhodlat a udělat první krok, k cíli tě pak dostanu já! Jen si prosím uvědom, že jediný fungující trénink je ten, který tě dostane z komfortní zóny. Tedy to jediné co chci je tvá ochota zamakat za kterou tě odměním výsledky! Tak už nepřemýšlej a pojď do toho. Jak je motto našeho gymu – challenge yourself, protože tvůj největší nepřítel si ty sám.
 

Vzdělání

 • Sebe změna – toto je to hlavní co mě posunulo vpřed. Projít si osobně celým procesem hubnutí – 25kg
 • Kurz instruktor fitness – YODA INSTITUT
 • Technický trénink dřep – Fit trénink
 • Cvičení se závěsným systémem – Fit trénink
 • Dvou měsíční program Fit Prehab_Rehab
 • Tejpování – kineziotaping – Eva Powadová
 • Tejpování – kineziotaping ošetření u specializovaných diagnoz – Eva Powadová
 • Online seminář o tréninku – Tomáš Bartoš

Strava a vše okolo

 • Doplňky stravy pro hubnutí i lepší sportovní výkon – Mgr. T. Volný
 • Moderní výživa: mýty vs. fakta – Institut Moderní Výživy
 • Moderní výživa ve fitness a silových sportech – Institut Moderní Výživy
 • Základní výživové postupy ve fitness – Fitness Institut
 • Fakta a mýty ve výživě – Fitness Institut
 •  
Úspěchy
2018 
1. místo Urban challenge Ostrava s týme SRTG Opava
4. místo age group v týmech na H8 (73km ultra maraton 11hodin 29 min)
 
2019
2. místo age group Breda city trail 10km
4. místo age group v týmech na H8 (65km ultra maraton 10 hodin 6 min)
1. místo Urban challenge Ostrava s týme SRTG Opava
 
2020
3. místo age group v týmech na H8 (69km ultra maraton 10 hodin)