Trenérka Míša

misa

Mé jméno je Michaela Fojtová, narodila jsem se roku 1994 a v Opavě žiji od ledna 2020. Sportuji celý život. Od mala jezdím na koni, ve 12ti letech jsem složila základní zkoušky výcviku jezdce a jezdím závodně (drezura, parkur). V tomto sportu mám nespočet umístění na různých závodech a padlo i nějaké Mistrovství České republiky.   

Nicméně jsem vždy inklinovala i k jiným sportům.  Ať už to byl na základní škole fotbal, volejbal, na střední pak posilovna a s příchodem na vysokou jsem si pak zamilovala fitbox, kruháče i TRX (možná i vlivem onoho trenéra  😀 ❤️).

V červnu 2019 jsem poprvé vyzkoušela crossfit a zcela jsem mu propadla. Aktuálně je to můj nejoblíbenější sport (samozřejmě až po jízdě na koni), ve kterém bych se stále chtěla zlepšovat a rozvíjet a časem to i snad dotáhnout na Licence CrossFit Level 1. A letos jsem běžela i svého prvního Spartana (ač běh moc nemusím :D) a bylo to skvělý! Takže určitě tento typ závodu nebyl poslední.

Miluji sport. Miluji veškerý pohyb, který rozvíjí mé tělo❤️, prospívá mu jak po stránce fyzické, tak i po té psychické. Ráda se v téhle oblasti vzdělávám a ráda své zkušenosti, poznatky předávám dál. Proto jsem se také v roce 2019 rozhodla absolvovat kurz instruktora fitness, jen tak pro sebe a „co kdyby náhodou“. A tak jsem tady a dělám, co mě baví a dělá mě šťastnou a snad i lidi v mém okolí ❤️